Mgr. Jiří Šupa - psychoterapeut
Mgr. Jiří Šupa, Ph.D. - soukromá psychoterapeutická praxe

4. mezinárodní psychoterapeutické sympozium v Brně, 23.-25. května 2013


Dne 23.-25.5. 2013 se v Brně koná velká událost psychoterapie. Čtvrté mezinárodní sympozium nese tentokrát název Psychoterapie dnes: kde se ocitla a kam se ubírá? aneb Dialogismus, spoluutváření a další trendy v současné psychoterapii. Příznivci psychoterapie se mohou těšit na hlavní přednášející z Finska, Jakko Seikkula, který je představitelem přístupu Otevřený dialog, z Itálie, Marherita Spagnuolo, která je představitelkou gestalterapeutického přístupu a z Belgie, Peter Rober, představitel rodinné terapie, využívající dialogického přístupu. Je na co se těšit.

telefonek

775 118 311

zavinac

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

domecek

Psychoprofi
Mrkosova 35
Brno-Židenice

kompas

Mapa
Byl jsi dneska tátou?

celý článek

Seminář pouze pro tatínky!

Hledáte způsob, jak být ve vztahu se svým synem nebo dcerou? Chcete sdílet svoje zkušenosti a najít zdroje pro rozvoj otcovství ve Vašem životě?

Pro koho? Jsou vítáni muži, kteří chtějí více žít svoje rodičovství, aby si svůj vztah...Dny duševního zdraví v Brně 1.-9.10.2015

celý článek

Sdružení Práh opět pořádá Dny duševního zdraví v Brně. Více informací najdete na www.prah-brno.cz. Během celého týdne funguje anonymní bezplatná psychiatricko-psychologická poradna a sociální poradna na Štěpánské 12 od 13:00-19:00.

Program:

1.10. 18:00 Vernisáž...

Všechny aktuality >>