Mgr. Jiří Šupa - psychoterapeut
Mgr. Jiří Šupa, Ph.D. - soukromá psychoterapeutická praxe

Přečtěte si knihu M. Alboma – Úterky s Morriem


Našel jsem ji u kolegy v pracovně a v letních dnech přečetl jedním dechem. Byť je napsána dost amerických stylem, který mi občas při čtení vadil, tak mě na mnoha místech oslovila. Sice v knize zaznívají staré známé pravdy - nejdůležitější je láska, věnuj se vztahům s blízkými lidmi, dělej v životě to, co tě naplňuje aj., ale v rámci příběhu o umírání dostala tato slova silný emocionální náboj. Ostatně, není to nic nového a přesto je důležité si všechny tyto jasné pravdy znovu opakovat. Během každodenního běhu lze snadno zapomenout, že důležité je občas se zastavit.

telefonek

775 118 311

zavinac

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

domecek

Psychoprofi
Mrkosova 35
Brno-Židenice

kompas

Mapa
Byl jsi dneska tátou?

celý článek

Seminář pouze pro tatínky!

Hledáte způsob, jak být ve vztahu se svým synem nebo dcerou? Chcete sdílet svoje zkušenosti a najít zdroje pro rozvoj otcovství ve Vašem životě?

Pro koho? Jsou vítáni muži, kteří chtějí více žít svoje rodičovství, aby si svůj vztah...Dny duševního zdraví v Brně 1.-9.10.2015

celý článek

Sdružení Práh opět pořádá Dny duševního zdraví v Brně. Více informací najdete na www.prah-brno.cz. Během celého týdne funguje anonymní bezplatná psychiatricko-psychologická poradna a sociální poradna na Štěpánské 12 od 13:00-19:00.

Program:

1.10. 18:00 Vernisáž...

Všechny aktuality >>