Mgr. Jiří Šupa - psychoterapeut
Mgr. Jiří Šupa, Ph.D. - soukromá psychoterapeutická praxe

Reflektující týmy v akci


Na základě dobré zkušenosti nabízím spolupráci s reflektujícím týmem při terapii, který umožňuje během setkání rozšířit pole možností, generovat nové nápady a pomáhat rozvíjet nové zdroje řešení. Pokud byste se chtěli o práci reflektujícího týmu dozvědět více, tak navštivte jejich stránky www.reflektujici-tymy.webnode.cz Spolupráci s reflektujícím týmem lze využít především  v rámci rodinné a párové terapie na základě Vašeho rozhodnutí. Jak pracuji s reflektujícím týmem je popsáno v rubrice "Co nabízím".

telefonek

775 118 311

zavinac

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

domecek

Psychoprofi
Mrkosova 35
Brno-Židenice

kompas

Mapa
Byl jsi dneska tátou?

celý článek

Seminář pouze pro tatínky!

Hledáte způsob, jak být ve vztahu se svým synem nebo dcerou? Chcete sdílet svoje zkušenosti a najít zdroje pro rozvoj otcovství ve Vašem životě?

Pro koho? Jsou vítáni muži, kteří chtějí více žít svoje rodičovství, aby si svůj vztah...Dny duševního zdraví v Brně 1.-9.10.2015

celý článek

Sdružení Práh opět pořádá Dny duševního zdraví v Brně. Více informací najdete na www.prah-brno.cz. Během celého týdne funguje anonymní bezplatná psychiatricko-psychologická poradna a sociální poradna na Štěpánské 12 od 13:00-19:00.

Program:

1.10. 18:00 Vernisáž...

Všechny aktuality >>