Mgr. Jiří Šupa - psychoterapeut
Mgr. Jiří Šupa, Ph.D. - soukromá psychoterapeutická praxe

Konference Leadership 2014 Brno


Navštívil jsem konferenci o leadershipu na pozvání Barbory Pečeňové, konzultantky z GrowJobu. Jaké to bylo? Slyšel jsem inspirující přednášky nejen o tom, jakým být lídrem, ale i jak zvládat krizi ve firmě a především cenné zkušenosti těch, kteří už něco dokázali. Některé myšlenky jsou známé, ale vždycky ocením, když je někdo říká nahlas. Je to něco jako rozdíl mezi deskou a koncertem. Doma slyším hudbu jinak, než naživo. A co byly některé hlavní myšlenky řečníků? Najděte ve firmě ty správné lidi pro ty správná místa, ať dělají, co je baví. Budou to dělat lépe. Najděte sdílené hodnoty ve firmě a mluvte o nich spolu. Mezi dobrou výbavu lídra patří umění jít příkladem a také schopnost říct, vedl jsem vás špatně, pojďme jinudy. Jako lídr si nelžete do kapsy a berte realitu takovou, jaká je, i když je to zlé. Buďte pracovití.

telefonek

775 118 311

zavinac

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

domecek

Psychoprofi
Mrkosova 35
Brno-Židenice

kompas

Mapa
Byl jsi dneska tátou?

celý článek

Seminář pouze pro tatínky!

Hledáte způsob, jak být ve vztahu se svým synem nebo dcerou? Chcete sdílet svoje zkušenosti a najít zdroje pro rozvoj otcovství ve Vašem životě?

Pro koho? Jsou vítáni muži, kteří chtějí více žít svoje rodičovství, aby si svůj vztah...Dny duševního zdraví v Brně 1.-9.10.2015

celý článek

Sdružení Práh opět pořádá Dny duševního zdraví v Brně. Více informací najdete na www.prah-brno.cz. Během celého týdne funguje anonymní bezplatná psychiatricko-psychologická poradna a sociální poradna na Štěpánské 12 od 13:00-19:00.

Program:

1.10. 18:00 Vernisáž...

Všechny aktuality >>