Mgr. Jiří Šupa - psychoterapeut
Mgr. Jiří Šupa, Ph.D. - soukromá psychoterapeutická praxe

Individuální psychoterapie


Vám pomůže při pocitech nejistoty, úzkosti, smutku, nezdaru, nespokojenosti se sebou samým nebo s druhými. Můžeme se zaměřit na problémy, jako jsou například pocity paniky a úzkosti, deprese, vtíravé myšlenky, nespavost, strach, dlouhodobě prožívaná traumata, závislost, závažné diagnózy jako schizofrenie, porucha osobnosti. Terapie Vám může pomoci na různých úrovních, ať už prostřednictvím porozumění sobě samému a uvědomění si zdrojů svých potíží, nebo prostřednictvím cílených aktivit zaměřené na překonání potíží.  Během těžce prožívaného období nebo tragické životní události můžete využít podpory pro zvládnutí situace.

telefonek

775 118 311

zavinac

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

domecek

Psychoprofi
Mrkosova 35
Brno-Židenice

kompas

Mapa
Byl jsi dneska tátou?

celý článek

Seminář pouze pro tatínky!

Hledáte způsob, jak být ve vztahu se svým synem nebo dcerou? Chcete sdílet svoje zkušenosti a najít zdroje pro rozvoj otcovství ve Vašem životě?

Pro koho? Jsou vítáni muži, kteří chtějí více žít svoje rodičovství, aby si svůj vztah...Dny duševního zdraví v Brně 1.-9.10.2015

celý článek

Sdružení Práh opět pořádá Dny duševního zdraví v Brně. Více informací najdete na www.prah-brno.cz. Během celého týdne funguje anonymní bezplatná psychiatricko-psychologická poradna a sociální poradna na Štěpánské 12 od 13:00-19:00.

Program:

1.10. 18:00 Vernisáž...

Všechny aktuality >>