Mgr. Jiří Šupa - psychoterapeut
Mgr. Jiří Šupa, Ph.D. - soukromá psychoterapeutická praxe

Osobnostní rozvoj


Chcete se dále rozvíjet? Nejste zcela spokojeni se svým životem, prací a přáli byste si žít život, ve kterém byste se cítili více šťastní? Prostřednictvím koučování a dalších přístupů se můžeme společně zaměřit na hledání zdrojů ve Vašem životě, rozvíjení Vaší osobnosti a dovednosti žít.  Naše zdroje pro šťastný a spokojený život mohou být zastaveny „žábami na prameni“ - různými přesvědčeními o sobě samých, nebo negativními zážitky, které brání kvalitně žít. Najít svou „žábu“ a hned jí nezabít, ale porozumět jí, může přinést zjištění, že právě ona nám může pomoci s naším životem hnout.

telefonek

775 118 311

zavinac

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

domecek

Psychoprofi
Mrkosova 35
Brno-Židenice

kompas

Mapa
Byl jsi dneska tátou?

celý článek

Seminář pouze pro tatínky!

Hledáte způsob, jak být ve vztahu se svým synem nebo dcerou? Chcete sdílet svoje zkušenosti a najít zdroje pro rozvoj otcovství ve Vašem životě?

Pro koho? Jsou vítáni muži, kteří chtějí více žít svoje rodičovství, aby si svůj vztah...Dny duševního zdraví v Brně 1.-9.10.2015

celý článek

Sdružení Práh opět pořádá Dny duševního zdraví v Brně. Více informací najdete na www.prah-brno.cz. Během celého týdne funguje anonymní bezplatná psychiatricko-psychologická poradna a sociální poradna na Štěpánské 12 od 13:00-19:00.

Program:

1.10. 18:00 Vernisáž...

Všechny aktuality >>