Mgr. Jiří Šupa - psychoterapeut
Mgr. Jiří Šupa, Ph.D. - soukromá psychoterapeutická praxe

Naučte se relaxovat


Nabízím trénování relaxace, které povede ke zkvalitnění Vašeho života. Během 5ti hodin se naučíte relaxovat buď prostřednictvím autogenního tréninku nebo progresívní svalové relaxace. Při tréninku nepůjde jen o mechanické nacvičení, během spolupráce využívám prvky práce s tělem z bioenergetiky a různé meditační techniky. Umění relaxace Vás povede k hlubšímu uvědomění svého tělesného prožívání a umožní Vám efektivněji využívat svoje vnitřní zdroje.

 

Uvažujete o tom, že byste si vzali dovolenou? Mohu Vám doporučit skvělé ubytování v podhůří Jeseníků (www.ubytovani-losiny.cz), kde najdete příjemné místo pro odpočinek ať už s Vaší rodinou nebo s přáteli.

telefonek

775 118 311

zavinac

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

domecek

Psychoprofi
Mrkosova 35
Brno-Židenice

kompas

Mapa
Byl jsi dneska tátou?

celý článek

Seminář pouze pro tatínky!

Hledáte způsob, jak být ve vztahu se svým synem nebo dcerou? Chcete sdílet svoje zkušenosti a najít zdroje pro rozvoj otcovství ve Vašem životě?

Pro koho? Jsou vítáni muži, kteří chtějí více žít svoje rodičovství, aby si svůj vztah...Dny duševního zdraví v Brně 1.-9.10.2015

celý článek

Sdružení Práh opět pořádá Dny duševního zdraví v Brně. Více informací najdete na www.prah-brno.cz. Během celého týdne funguje anonymní bezplatná psychiatricko-psychologická poradna a sociální poradna na Štěpánské 12 od 13:00-19:00.

Program:

1.10. 18:00 Vernisáž...

Všechny aktuality >>