Mgr. Jiří Šupa - psychoterapeut
Mgr. Jiří Šupa, Ph.D. - soukromá psychoterapeutická praxe

Schizofrenie


patří mezi závažné diagnózy duševního onemocnění, které se může projevovat různým spektrem symptomů a často probíhá dlouhodobě. Mezi nejčastější projevy schizofrenie patří bludy (falešné představy, které dotyčnému připadají naprosto pravdivé a nelze mu je vyvrátit např. spiknutí okolí) a halucinace (výsledek zkresleného vnímání okolní reality např. slyšení hlasů, i když je člověk sám), mezi další příznaky patří úzkost, poruchy spánku, výkyvy nálad, pozornosti, ztráta zájmů, ztráta energie, ochuzené citové prožívání, ztráta cílevědomosti, oslabení vůle a výrazné změny nálad. Hlavním prostředkem léčby bývá často farmakoterapie. Psychoterapie je důležitým prostředkem pro zlepšení kvality života, vztahů s blízkými, aktivizaci a rozvoj sebevědomí a sebedůvěry.

telefonek

775 118 311

zavinac

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

domecek

Psychoprofi
Mrkosova 35
Brno-Židenice

kompas

Mapa
Byl jsi dneska tátou?

celý článek

Seminář pouze pro tatínky!

Hledáte způsob, jak být ve vztahu se svým synem nebo dcerou? Chcete sdílet svoje zkušenosti a najít zdroje pro rozvoj otcovství ve Vašem životě?

Pro koho? Jsou vítáni muži, kteří chtějí více žít svoje rodičovství, aby si svůj vztah...Dny duševního zdraví v Brně 1.-9.10.2015

celý článek

Sdružení Práh opět pořádá Dny duševního zdraví v Brně. Více informací najdete na www.prah-brno.cz. Během celého týdne funguje anonymní bezplatná psychiatricko-psychologická poradna a sociální poradna na Štěpánské 12 od 13:00-19:00.

Program:

1.10. 18:00 Vernisáž...

Všechny aktuality >>